Opis stanowiska pracy

poszukuje Kandydatów/ Kandydatek do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Miejsce pracy: Częstochowa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- realizację zadań sprzedażowych,

- aktywną sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów detalicznych i biznesowych z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej,

- inicjowanie działań wspierających sprzedaż,

- pozyskiwanie i profesjonalną obsługę Klientów,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,

- przestrzeganie procedur i standardów,

Oczekujemy:

- wykształcenia minimum średniego maturalnego,

- minimum 1 roku doświadczenia w aktywnej sprzedaży w instytucji finansowej lub 1,5 roku doświadczenia w aktywnej sprzedaż produktów lub usług,

- umiejętności sprzedażowych,

- umiejętności społecznych,

- umiejętności przekazywania informacji w sposób dostosowany do odbiorcy,

- umiejętność aktywnego słuchania,

- umiejętność pracy w zespole,

- silnej motywacji do działania,

- biegłej obsługi komputera,

- praktycznej znajomości MS Office,

- statusu osoby niekaranej.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- atrakcyjny system wynagrodzeń (część stała + atrakcyjny system prowizyjny),

- konkursy motywacyjne- dla najlepszych wartościowe nagrody rzeczowe,

- niezbędne narzędzia pracy,

- szerokie możliwości rozwoju,

- uczestnictwo w szkoleniach.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie