Doradca klienta anglojęzycznego

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1172580

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osób na stanowisko Doradcy klienta anglojęzycznego.

Do codziennych zadań należeć będzie kompleksowa obsługa klientów w j. angielskim, udzielanie informacji o produktach firmy (nie ma sprzedaży), uzupełnianie informacji o klientach w systemie oraz współpraca z innymi zespołami.

Poszukujemy osób z biegłą znajomością j. angielskiego – min. C1, wcześniejsze doświadczenie w pracy z klientami będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Firma oferuje duże możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, przeszkolenie, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy