Doradca Klienta - 3000 zł brutto + prowizje

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie przez Adecco z możliwością podjęcia długofalowej współpracy
  • Wynagrodzenie podstawowe 3 000 zł brutto + Trzynastki i Czternastki
  • Bogaty pakiet benefitów: karta lunchowa, karta sportowa, opieka medyczna
  • Pracę zmianową na pełen etat

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej - będzie dużym atutem!
  • Doświadczenie w sporządzaniu reklamacji, wystawianiu faktur - mile widziane

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca bezpośrednia obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych korzystających z usług firmy
  • Przygotowywanie dokumentów dla Klientów: reklamacje, faktury
  • Dokonywanie zmian w systemach informatycznych dotyczących warunków umów, płatności Klientów

Numer referencyjny: COK/WA2/072018/A3/MC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.