Doradca klienta 2400zł T-Mobile - Najłatwiejsza i najlepsza oferta

Contact Center One Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do najlepiej płacącego i najbardziej przyjaznego call center w Częstochowie, poszukujemy sprzedawców telefonicznych do których zadań należeć będzie:

  • sprzedaż jednego, łatwego i bardzo dobrego produktu dla klienta - internetu mobilnego w sieci T-Mobile (oferta na promocyjnych warunkach dla klienta biznesowego
  • prowizja za jednego klienta to stawka od 30,79 zł netto
  • stawka godzinowa wzrasta nawet do 17 zł netto, w zależności od ilości sprzedaży, do tego dochodzi premia nawet 1500 -1800zł
  • finalne zarobki są na poziomie nawet 4000zł na rękę za 160h pracy

Dlaczego my?

  • łatwy system prowizyjny - podstawa + premia + stażowe
  • jeśli pracowałeś kiedyś w Call Center to zapłacimy Ci nawet 20% więcej
  • nie ucinamy premii za umowy - nigdy
  • elastyczny grafik w godzinach 8-16 (min 30h w tyg)
  • płacimy najwięcej w mieście za pracę na słuchawce
  • oferujemy regularne cykle szkoleń sprzedażowych i nie tylko
  • łatwy projekt, najlepiej oceniana sieć w Polsce - T-mobile
  • kompleksowe szkolenie wstępne,
  • liczne atrakcje (dni tematyczne, szkolenia z zakresu rozwoju osobistego),
  • pracę w biurze w centrum miasta z dogodnym połączeniem komunikacyjnym,
  • realna możliwość rozwoju i awansu
  • zgrany team i wsparcie doświadczonej kadry

Zgłoś się wysyłając cv poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

www.onecc.pl <br/> <br/>Misja: <br/> <br/>Stworzyć miejsce, w którym będ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi