Doradca klienta 15 zł brutto/h - Stargard

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stargard, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, lidera pośród sklepów z pokryciami podłogowymi oraz od niedawna łazienek, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Doradca klienta / pracownik fizyczny (rozładowywanie dostaw)

Miejscowość: Stargard

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • przyjmowanie zamówień
  • wydawanie towaru klientom
  • rozładowywanie dostaw

Wymagania

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • motywacja i chęć do pracy
  •  komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  •  pozytywne nastawienie i zaangażowanie

 Oferujemy:

  •  stawkę 15 zł brutto za godzinę pracy
  •  umowę zlecenie (120-140 godzin miesięcznie)
  •  możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Przyjmuję do wiadomości, że:

1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.

2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.

3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.

6. Podanie danych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
15PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy