Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Doradca handlowy

Warszawa, mazowieckie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dostawców na lokalnym roku
• Budowanie bazy kontaktów i utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami i dostawcami
• Sprzedawanie głównych i dodatkowych produktów na lokalnym roku
• Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek
• Dbanie o wysoką jakość transakcji

Wymagania:

• Doświadczenie w aktywnej sprzedaży (mile widziane branża finansowa, ubezpieczeniowa)
• Prawo jazdy kat. B
•Komunikatywność, umiejętność pracy z Klientem
• Gotowość do pracy mobilnej
• Umiejętność zarządzania czasem pracy, sumienność
• Silna motywacja i determinacja w dążeniu do celu

Oferujemy:

• Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę (bezpośrednio z naszym Klientem)
• Wsparcie przełożonego podczas wdrażania w nowe obowiązki
• Wysokie i liczne premie uzależnione od osiągniętych celów (premia miesięczna, kwartalna)
• Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, auto służbowe
• Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
• Możliwość długoterminowego wynajmu auta
• Benefity pozapłacowe: owocowe czwartki, dofinansowanie aktywności sportowych, dopłata do wakacji, majówki, Medicover, karta Multisport,
•Konkursy sprzedażowe

Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi