Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, firmy Mercedes-Benz obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Doradca handlowy

Miejsce pracy: Warszawa
MRC/WAW/0117

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów salonu wg standardów marki,
  • Prezentacja produktu,
  • Odbywanie jazd testowych z klientami,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowanie dokumentacji sprzedażowej,
  • Wystawianie faktur, prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Raportowanie wyników pracy w systemie CRM.

Wymagania:

  • Nienaganna postawa biznesowa i profesjonalna prezencja,
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub ponadprzeciętne predyspozycje do pracy w sprzedaży (dotyczy osób bez doświadczenia),
  • Operatywność i samodzielność w działaniu,
  • Nastawienie na cele,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • Pracę dla prestiżowej i odnoszącej sukcesy marki,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • Benefity: pakiet medyczny oraz karta sportowa na preferencyjnych warunkach,
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, komórka, samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.