SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Doradca handlowy

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy;
  • Analiza rynku po kątem potencjalnych potrzeb;
  • Sprzedaż telefoniczna z nastawieniem na jakość rozmów raczej niż ich ilość;
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych;
  • Kontakt i opieka handlowa nad klientami;
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych;
  • Współpraca i wsparcie dla handlowca zewnętrznego.

Oczekiwania:

  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych;
  • Nastawienie sprzedażowe (osoby które nie posiadają doświadczenia w sprzedaży, ale chciałyby rozpocząć karierę również są mile widziane);
  • Chęć rozwoju w branży TSL;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność;
  • Komunikatywność;
  • Automotywacja i entuzjazm do pracy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca odbycie szkoleń;
  • Dobra znajomość aplikacji w środowisku Windows.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki;
  • Naukę branży;
  • Dobre warunki wynagrodzenia;
  • Program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy;
  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy;
  • Dodatkowe dni urlopu za staż pracy;
  • Opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie i bogatą ofertę dodatków socjalnych.