Opis stanowiska pracy

Poszukujemy:
Stanowisko: HANDLOWIEC
Branża: Instalacje niskoprądowe – System okablowania strukturalnego – LAN,WAN
Monitoring wizyjny, system zabezpieczeń, alarmy, domofony, napędy bram.

Miejsce pracy:
M.B.M. Electronics Kraków, ul. Żabiniec 37
www.mbm.krakow.pl

Zakres prac:
o Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami
o Samodzielne przygotowanie i prezentacja oferty handlowej z kosztorysem
o Wizytowanie terenów budowy, obiektów remontowanych
o Wsparcie pionu projektowego w aspekcie okablowania strukturalnego
o Wsparcie pionu technicznego w prowadzeniu wizji lokalnych, opracowywaniu
specyfikacji technicznych.
o Udział w naradach z przedstawicielem inwestora
o Sprawozdawczość z wykonywanych prac instalacyjno-budowlanych.

Wymagania

o Znajomości rozwiązań i standardów okablowania strukturalnego oraz norm i
zagadnień projektowych
o Znajomość rozwiązań i standardów monitoringu wizyjnego
o Znajomość instalacji niskoprądowych (głównie Systemów
Okablowania Strukturalnego)
o Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

MBM Electronics rok założenia 1993r. Firma powstała w Krakowie, od począ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5 LAT
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa + PROWIZJA
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management