Doradca handlowy (samochody ciężarowe)

Benett People Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Obowiązki:

  • sprzedaż nowych pojazdów i związanych z nimi usług, jak leasing, finansowanie i ubezpieczenie,
  • doradztwo osobom zainteresowanym kupnem i kupującym,
  • realizacja ustalonych planów sprzedaży,
  • budowanie i umacnianie kontaktów z klientami,
  • obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży sprzedaży pojazdów ciężarowych,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów, negocjowania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość dokumentów finansowych dotyczących obrotu pomiędzy podmiotami gospodarczymi,
  • prawo jazdy kat. B,
  • precyzyjność, zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
  • pakiet medyczny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektorniczną.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.