Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Renault Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

KONCERN RENAULT
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii handlowej w zakresie sprzedaży części zamiennych na obszarze województw: zachodniopomorskiego oraz częściowo wielkopolskiego i lubuskiego,
  • Tworzenie i rozwój sieci współpracujących serwisów motoryzacyjnych,
  • wanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie trwałych relacji ze współpracującymi kontrahentami na podległym terenie,
  • Współpraca z siecią autoryzowanych partnerów Renault,
  • Regularne, osobiste wizyty na terenie wyżej wymienionych województw.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • umiejętności sprzedaży oraz negocjacji,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego – może być dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • hybrydowy model pracy,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy Renault,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • programy szkoleniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb,
  •  środowisko pracy wspierające różnorodność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".