Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Doradca firmy - BZWBK Gubin

lubuskie

Santander Bank Polska

Opis stanowiska pracy

Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Zarządzanie relacjami z klientami należącymi do portfela 0-5 lub 5-40 mln rocznego przychodu
  • Sprzedaż i obsługa produktów kredytowych w ramach przyznanych uprawnień do rekomendowania decyzji kredytowych oraz podejmowania decyzji kredytowych zgodnych z posiadanym stopniem umiejętności kredytowych
  • Realizacja zadań sprzedażowych, przy zachowaniu standardów jakości i dochodowości
  • Świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie operacji bezgotówkowych zgodnie ze standardami Banku
  • Identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów
  • Diagnoza potrzeb kredytowych klientów w celu sprzedaży nowych produktów
  • Negocjowanie z klientami warunków udzielenia kredytu
  • Przyjmowanie i kompletowanie wniosków kredytowych klientów instytucjonalnych oraz ich akceptacja do dalszego rozpatrywania
  • Przeprowadzanie analizy kredytowej i sporządzanie aplikacji kredytowych
  • Monitoring kredytów i innych produktów kredytowych
  • Promocja i sprzedaż produktów i usług bankowych, usług bankowości elektronicznej oraz produktów i usług niebankowych
  • Rozpatrywanie skarg klientów w ramach posiadanych kompetencji
  • Prowadzenie rachunków klientów i monitorowanie obrotu oraz stanu zadłużenia

Możemy Ci zaoferować:

  • Klarowne ścieżki rozwoju – możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych
  • Pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander
  • Wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: możliwość dofinansowania do studiów lub nauki języków obcych, szkolenia, bankową bibliotekę książek i multimediów
  • Możliwość wyboru spośród urozmaiconej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit
  • Prywatną opiekę zdrowotną

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym lub pokrewnym
  • Wiedzy z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw
  • Znajomości prawa bankowego, dewizowego i innych zagadnień prawnych niezbędnych do pracy na tym stanowisku
  • Dobrej znajomości produktów i procedur bankowych
  • Umiejętności analizy kredytowej
  • Doświadczenia w kredytowaniu podmiotów gospodarczych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości standardów obsługi klienta, a także technik negocjacji i metod sprzedaży
  • Umiejętności budowania relacji z klientem
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Zaangażowania w realizację zadań, własnej inicjatywy
  • Znajomości pakietu MS OFFICE i umiejętności swobodnego posługiwania się nim

Prezentacja firmy

Santander, czyli bank taki, jak chcesz.
Do niedawna nazywaliśmy się Bank Zachodni... WBK.
Naszym celem jest zostać najbardziej innowacyjnym bankiem w Polsce i najlepszym bankiem dla Klientów.
Jesteśmy jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, która świadczy usługi bankowe dla osób indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.Zgodnie ze strategią „Bank Jaki Chcesz”, Santander koncentruje się na rozpoznaniu potrzeb klientów oraz oferowaniu im produktów finansowych, które mogą sami dopasowywać do swoich wymagań. Bank działa z założeniem zapewniania doskonałych doświadczeń użytkowników w każdym kanale kontaktu i w każdym momencie styku z marką. W tym celu konsekwentnie pozostaje w grupie liderów rynku jeśli chodzi o wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacji w usługach bankowych. Jako bank omnikanałowy, Santander jest dostępny za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich oraz elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
1 rok
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Obsługa klienta