DORADCA FINANSOWY

VEROL Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

VEROL Sp. z o.o. to nowoczesna firma, której celem jest oferowanie wysokiej jakości usług finansowych. Łączymy inwestorów z podmiotami wymagającymi finansowania / dofinansowania oraz pozyskiwaniem klientów dla firm pragnących rozwijać się w Unie Europejskiej.

Towarzyszy nam nieustanna troska o zachowanie jak najwyższych standardów jakości wykonywanych przez nas usług. Stawiamy na dialog z klientem oraz otoczenie, a także nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, dzięki której możemy w pełni rzetelnie i bezkompromisowo spełniać oczekiwania naszych klientów.

Wyróżniamy się dbałością o szczegóły i kompleksowym podejściem do powierzonych nam zadań.

Opis stanowiska:

  • aktywne działanie na wzrost bazy podmiotów wymagających finasowania/dofinansowania,
  • obsługa i analiza klientów spółki,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z inwestorami,
  • uczestnictwo w naradach,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia bądź kierunki pokrewne),
  • min. 5-letnie doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym, poparte sukcesami,
  • praktyczna znajomość obsługi MS Office,
  • komunikatywność,
  • kreatywność,
  • samodzielność w działaniu
  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego międzynarodowego doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • pracę w zróżnicowanym zespole,
  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wszelkie narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Wybrane osoby spełniające wymagania zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Aplikację prosimy wysłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

VEROL Sp. z o.o. <br/>VEROL Sp. z o.o. to nowoczesna firma, której celem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta