Dobra Agencja Sp. z o.o.

Doradca finansowy

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli masz za sobą minimum 2 lata doświadczenia w branży finansowej i chcesz w pełni korzystać z potencjału swojej sieci kontaktów, zapraszamy do współpracy. Szukamy osób gotowych w pełni się zaangażować, jeśli jednak chciałbyś po prostu uzupełnić swoje portfolio usług naszą ofertą, także jesteśmy otwarci na rozmowę. Nasza siedziba znajduje się na Służewiu w Warszawie.

OPIS STANOWISKA:

Doradca odpowiada za budowę sieci klientów zainteresowanych usługami finansowymi. Pośredniczymy w pięciu głównych typach usług: oszczędnościowych, inwestycyjnych, ubezpieczeniach na życie, majątkowych oraz kredytach. Posiadamy kompleksową ofertę od niedużych do największych instytucji finansowych (blisko 90% wszystkich produktów na rynku), dedykowany CRM i call center.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe, w kierunku ekonomicznym lub zarządczym;
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie sprzedażowe/obsługi klienta w branży finansowej;
  • Nienaganna prezencja, rozbudowana sieć kontaktów, umiejętność myślenia długoterminowego i dbania o relacje.

OFERUJEMY:

  • Praca na kontrakcie b2b, na własnej działalności gospodarczej;
  • Pakiet szkoleń, mentoring i wsparcie w organizacji dnia pracy;
  • Dedykowany CRM i call center do umawiania klientów;
  • Rozliczenie comiesięczne na podstawie wyników sprzedażowych, bez górnej granicy. Średnie miesięczne wynagrodzenie osoby z 2-letnim stażem w finansach wynosi 6 400 zł.