Doradca Finansowy

Phinance S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DORADCA FINANSOWY

• kompleksowa obsługa Klientów Indywidualnych w zakresie optymalizacji umów finansowych oraz planowania finansowego zgodnie ze standardami firmy

• rozpoznawanie potrzeb Klientów, profesjonalne doradztwo w wyborze produktów finansowych

• pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

• stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

OFERUJEMY

•bogaty, profesjonalny system szkoleń

• możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o wyniki

• narzędzia pracy (platformy on-line, system CRM)

• elastyczny czas pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie z podstawą

• przyjazny i dynamicznie rozwijający się zespół

• karta Multisport

Prześlij do nas CV i pokaż, że jesteś osobą jakiej szukamy.                                              l

Nie zapomnij dopisać klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”.

Wymagania

• komunikatywność

• samodzielność i inicjatywa w działaniu

• praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

• mile widziane prawo jazdy kat. B

• mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta Indywidualnego

• mile widziane doświadczenie w branży finansowej

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Phinance - największej niezależnej firmy doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Bankowość