Doradca finansowy

Profi Credit

Sochaczew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W międzynarodowej firmie zajmującej się sprzedażą pożyczek gotówkowych.
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży lub do pełnego przeszkolenia w zakresie obsługi klientów i sprzedaży.

Chcesz dołączyć do zespołu? Nie czekaj! Aplikuj!

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • prowadzenie procesu sprzedaży pożyczek gotówkowych
  • profesjonalna obsługa i opieka nad Klientem
  • działania marketingowe
  • obsługę systemu on-line

Oczekujemy:

  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy i planowanie
  • doświadczenie i sukcesy w branży finansowej będą dodatkowym atutem
  • postępowanie zgodne z Kodeksem Etycznym Spółki, wewnętrznymi wytycznymi i procedurami
  • doskonalenie umiejętności korzystając z profesjonalnych szkoleń prowadzonych przez HR Partnerów

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia poszerzające kompetencje w obszarze usług finansowych
  • stałe wsparcie
  • atrakcyjne systemy motywacyjne
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Finanse