Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Doradca Finansowy

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: śląskie

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis Stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa klienta,
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Propagowanie wiedzy dotyczącej finansów i ubezpieczeń

Wymagania:

  • Doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • Możliwość pracy równoległej w dwóch zawodach
  • Dodatkowe źródło wysokich dochodów (brak górnych limitów wynagrodzenia)
  • Wsparcie i opiekę na całym etapie wdrożenia
  • Jasno wytyczona ścieżka awansu i rozwoju
  • Cykl szkoleń podnoszących kompetencje osobiste i zawodowe

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.