Opis stanowiska pracy

Autoryzowany agent bankowy, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Doradca Finansowy

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie klientów i czynna sprzedaż produktów bankowych.

Prezentacja i doradztwo klientom w zakresie produktów bankowych.

Analiza potrzeb Klienta i opracowanie rozwiązań finansowych.

Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami.

Realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania

Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych.

Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Samodyscyplina i doskonała organizacja pracy.

Wysoka kultura osobista.

Prawo jazdy kategorii „B” z doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.

Nastawienie na pogłębianie kompetencji w zakresie finansów i sprzedaży.

Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej produktów bankowych będzie dodatkowym atutem.

Wybranym kandydatom oferujemy:

Umowę o pracę ze stałą częścią wynagrodzenia + nieograniczoną wysokością premii uzależnioną od wyników lub współpracę w oparciu o inne formy rozliczania.

Atrakcyjne systemy motywacyjne.

Przyjazną atmosferę pracy w zgranym i zorientowanym na sukces zespole.

Niezbędne narzędzia pracy, w tym telefon oraz samochód.

Szkolenia merytoryczne i sprzedażowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem infopraca.pl

Prezentacja firmy

Firma JBMC zajmuje się dystrybucją usług oferowanych przez sektor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość