Doradca Finansowy ds. Obsługi Klienta | Notiv | Łódź

Notiv Financial Industry

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Notiv powstała z pasji do ludzi, dla których finanse są ważną częścią ich codzienności. Harmonogram finansowy i kalendarz opłat staje się dla nas nie raz wyzwaniem, z którym nie potrafimy sobie poradzić. Notiv to miejsce, gdzie dowiesz się jak zarządzać swoim własnym budżetem. Nauczymy Cię oszczędzać Twoje własne pieniądze!

W związku rozwojem firmy aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

Doradcy Finansowego ds. Obsługi Klienta
Łódź

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz skuteczne umawianie spotkań w oddziale firmy;
- profesjonalna analiza potrzeb klienta oraz dobór odpowiedniego rozwiązania finansowego;
- kompleksowa obsługa klientów (od pozyskania do podpisania umowy)
- skuteczna realizacja planów sprzedażowych w cyklu miesięcznym.

Wymagania:

- wysokie umiejętności związane z pozyskaniem klienta;
- znajomość technik sprzedaży;
- budowanie długotrwałych relacji z klientem;
- skrupulatna analiza potrzeb klienta i otwartość na dialog przekładający się na sukcesy;
- wysoka kultura osobista oraz aparycja.

Oferujemy:

- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (praca od pn - pt od 9.00 do 17.00 w samym centrum Łodzi);
- wynagrodzenie składające się z podstawy + prowizji od sprzedaży;
- dostęp do unikalnych narzędzi finansowych;
- pełne szkolenie przygotowujące kandydata do codziennej pracy z klientem;
- karta multisport;

Jeśli przeczytałeś(aś) powyższą ofertę i czujesz, że to właśnie Ciebie szukamy wyślij nam swoje CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych w firmie Notiv Financial Industry, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Prezentacja firmy

Firma Notiv Financial Industry powstała z pasji do ludzi, dla któ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta