Doradca ds. Zarządzania Ryzykiem i Zgodnością

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest jedna z naszybciej rozwijających się firm w sektorze usług Logistyczno/Transportowych.

Doradca ds. Zarządzania Ryzykiem i ZgodnościąMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Bieżące doradztwo dla Zarządu w kwesti ryzyka strategicznego;
  • Zbudowanie mapy ryzyk;
  • Raportowanie, Monitoring ryzyk oraz zapewnienie ciągłości działań procesów krytycznych;
  • Współpraca z Incident Managerami;
  • Weryfikacja kontrahentów, podmiotów gospodarczych, członków zarządów pod kątem PEP oraz list sankcyjnych.

Poszukujemy osoby:

  • Bardzo kreatywnej i samodzielnej w działaniu;
  • Praktyka szukającego rozwiązań potrafiącego się komunikować w sposób precyzyjny;
  • Świadomej czym jest strategiczne ryzyko dla organizacjil;
  • Posiadającej doświadczenie w AML;
  • Potrafiącej skoordynować działania BCM;
  • Potrafiącej odzielić informacje istotne od szumu informacyjnego i wprowadzać odpowiednie procesy w celu wyeliminowania lub ograniczenia potencjalnych zagrożeń;
  • Mającej co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Risk Officera;
  • Znającej język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym;

Oferujemy:

  • Formę współpracy w zależności od indywidualnych preferwencji;
  • UoP ~ 12 - 14 500 brutto;
  • B2B 13 - 15 500 netto + VAT;
  • Samodzielne stanowisko;
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy i team spirit;
  • Prywatną opiekę medyczną, multisport;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.