Doradca ds. umawiania spotkań w Oddziałach PZU

PZU

Warszawa, Konstruktorska 13, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Stawka – 15-20 zł/rbh brutto

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz mieć swój wkład w rozwój firmy będącej liderem na polskim rynku w branży ubezpieczeniowej? A do tego nie lubisz nieplanowanych nadgodzin i gdy szef daje Ci dodatkową pracę? Z nami ustalisz harmonogram pracy i stabilne ramy współpracy, które będziemy respektować.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • telefoniczny kontakt z klientem, który poprosił o kontakt w celu podtrzymania ochrony ubezpieczeniowej
  • umawianie klienta PZU na spotkanie w Oddziale PZU
  • współpracę z innymi zespołami i pracownikami Grupy PZU,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Grupy PZU,

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności budowania pozytywnych relacji oraz pracy w zespole
  • min. średniego wykształcenia
  • sprawnej obsługi komputera
  • oświadczenia o niekaralności

Oferujemy:

  • szkolenia na każdym etapie rozwoju w firmie – sam zdecydujesz czego chcesz się nauczyć
  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku w dni, które sam wybierzesz i w godzinach, które sam nam wskażesz – harmonogram jest elastyczny (umożliwia to zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie)
  • pracę w nowoczesnej i przestronnej lokalizacji
  • wsparcie w realizacji pomysłów
  • możliwość udziału w różnych inicjatywach jako współorganizator lub uczestnik

Prezentacja firmy

Twórz z nami jedną z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Europ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia