Doradca ds. Techniczno - Handlowych w dziale konstrukcji z blach falistych MP/SC/UC

ViaCon Polska Sp. z o.o.

Rydzyna, k. Leszna, Gostyń, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ViaCon Polska Sp. z o.o., należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Techniczno – Handlowych

w dziale konstrukcji z blach falistych MP/SC/UC

zajmujący się współpracą z wykonawcami robót i projektantami w obszarze ofertowania i doradztwa technicznego w zakresie realizacji obiektów inżynierskich z blach falistych

miejsce pracy: Rydzyna/ k. Leszna

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo)
  • Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dobra wyobraźnia przestrzenna
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z zespołem
  • Dokładność w wykonywaniu pracy
  • Podzielność uwagi
  • Komunikatywność
  • Zdolność do szybkiego reagowania na zmieniające się sytuacje
  • Pracowitość
  • Opanowanie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office, Internet)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie
  • Pakiety medyczne, dodatkowe świadczenia świąteczne
  • Pracę na pełen etat
  • System premiowy
  • Dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu
  • Możliwość rozwoju osobistego, szkolenia

Aplikacje (cv + list motywacyjny) prosimy kierować poprzez przycisk "Aplikuj".

Z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Zgłoszenia przyjmujemy do: 31.07.2018r.

Prezentacja firmy

ViaCon Polska należy do europejskiej grupy ViaCon założonej w 198... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis