Doradca ds. sprzedaży

Snapcall Sp.z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Snapcall, dołącz do zespołu specjalistów

Snapcall to nowoczesna firma o stabilnych perspektywach rozwojowych zajmująca się outsourcingiem procesów sprzedażowych. Nasza działalność opiera się na telefonicznym kontakcie z Klientem, przy aktywnym wsparciu tradycyjnych oraz nowoczesnych form komunikacji.

Jesteś w swoim żywiole, jak dużo się dzieje? Poszukujemy właśnie Ciebie!

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Sprzedaż telefoniczna usług sieci T-mobile
  • Tworzenie dobrego wizerunku marki T-mobile na polskim rynku
  • Profesjonalna obsługa klienta

Dołączając do nas, możesz być pewny, że otrzymasz:

  • umowę o prące po okresie próbnym
  • wynagrodzenie stałe oraz premie za Twoje zaangażowanie
  • grafik zmianowy – praca po 6.5h dziennie z możliwością nadgodzin
  • profesjonalne szkolenie wdrażające do pracy
  • konkursy motywacyjne
  • przede wszystkim stawiamy na luźną atmosferę w pracy!

Wystarczy, że:

  • jesteś osobą, która nie boi się kontaktu z klientem
  • umiesz nawiązywać pozytywne relacje z ludźmi
  • masz chęć działania do osiągnięcia sukcesu

Gwarantujemy Ci miejsce pracy, w którym możesz liczyć na siebie nawzajem. Walczymy o wspólny cel. Myślę, że nie masz się nad czym zastanawiać, prawda? Aplikuj tu i teraz!

Prześlij swoje CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpień 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Snapcall to nowoczesna firma o stabilnych perspektywach rozwojowych, zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting