Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych w Punkcie w Banku

Poznań, wielkopolskie

BUSINESSVOICE Sp. z.o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w firmie, która stale i dynamicznie się rozwija.
  • Program wdrożeniowy do pracy oraz szkoleń rozwojowe.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
  • Możliwość awansu zawodowego w ramach wewnętrznej ścieżki kariery.
  • Współfinansowaną przez pracodawcę kartę Benefit Multisport.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Benefit Multisport współfinansowaną przez pracodawcę.

Stawiamy na tych, którzy mają pasję i energię, następnie stwarzamy im przestrzeń do rozwoju a potem doceniamy!

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia minimum średniego.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub prezentacji produktów.

BusinessVoice realizuje projekty i usługi z zakresu telesprzedaży oraz obsługi klienta. ...

Od początku działalności inwestujemy w naszą kadrę i działamy w oparciu o najlepsze rozwiązania teleinformatyczne.

Jesteśmy ekspertami w zakresie zarządzania wielopoziomowymi strukturami sprzedaży. Posiadamy bogate doświadczenie w budowie i reorganizacji istniejących zespołów dystrybucji bezpośredniej, telesprzedaży, serwisu i wsparcia. Potrafimy szybko, skutecznie i sprawnie przeprowadzić procesy rekrutacyjne niezbędne do uruchomienia i utrzymania największych jednostek organizacyjnych naszych potencjalnych Partnerów.Misja i wartości

Głównym celem BusinessVoice jest dostarczanie naszym Partnerom najwyższej jakości rozwiązań w oparciu o właściwie dobrane zasoby ludzkie i najnowszą technologię teleinformatyczną.

Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o analizę potrzeb naszych Partnerów. Dbamy o motywacje naszych Pracowników wyznaczając cele i nagradzając najlepszych . Zwracamy uwagę na każdy szczegół ważny dla naszego Partnera i Jego Klienta.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Account Management