Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych w Punkcie ING Express

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Businessface Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób energicznych, kreatywnych, łatwo nawiązujących kontakty!

Jeśli:

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi,
  • Podchodzisz z pasją do pracy z Klientem,
  • Dobrze czujesz się w pracy w zespole,
  • Ważne jest dla Ciebie przyjazne i kreatywne środowisko,
  • Zależy Ci na elastycznych godzinach pracy
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub prezentacji produktów :)

Dołącz do Naszego Zespołu!

Z nami poczujesz doskonałą atmosferę wśród ludzi pełnych zapału i poczucia humoru

Wymagania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie, która stale i dynamicznie się rozwija,
  • Wsparcie na start w nowej pracy oraz pakiet szkoleń wdrożeniowych i specjalistycznych,
  • Wynagrodzenie na które Ty masz wpływ (podstawa + premia),
  • Kartę Benefit Multisport;
  • Awans zawodowy w ramach wewnętrznej ścieżki kariery;
  • Elastyczny czas pracy;

Nawet jeśli uważasz, że nie spełniasz wszystkich powyższych warunków – i tak spróbuj

Otrzymasz szkolenie i wsparcie!

Naszą misją jest uwalnianie biznesu od procesów związanych z doborem i zatrudnieniem... pracowników oraz organizacją ich środowiska pracy. Oferowane przez nas rozwiązania zmieniają otoczenie biznesowe naszych klientów umożliwiając im koncentrowanie całej uwagi na kluczowych obszarach prowadzonej działalności oraz długoterminowych celach strategicznych.

Działalność Businessface obejmuje usługi pośrednictwa finansowego oraz doradztwo przy projektowaniu i outsourcingu struktur cechujących się dużą fluktuacją pracowników, w szczególności sił sprzedaży oraz obszarów wsparcia. Operacyjny trzon naszej firmy tworzy Zespół Wyjątkowych Ludzi – doświadczonych specjalistów w zakresie kadr i płac oraz prawa pracy, a także księgowości i prawa podatkowego.

Przygotowanie i realizację projektów dla naszych klientów oraz kierowanie Zespołem powierzyliśmy menedżerom z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu sieciami sprzedaży oraz administrowaniem logistyką i obszarami wsparcia. Unikalne know how zarządu Businessface jest fundamentem profesjonalizmu i gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Bankowość , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Finanse , Praca Sprzedaż - Account Management