Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych w Punkcie ING Express, Kraków

Blue Idea Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w usługach outsourcingu sprzedaży i marketingu. Do grona naszych Klientów należą małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże, międzynarodowe korporacje. Oferujemy wsparcie procesów sprzedaży oraz wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów.

Współpracując z ING Bank Śląski S. A. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych w Punkcie ING Express

miejsce pracy: Kraków

region: małopolska

wynagrodzenie – to od Ciebie zależy ile będziesz zarabiać!

Co będziesz robić:

  • Aktywnie pozyskiwać nowych klientów
  • Sprzedawać najlepsze produkty i usługi ING Banku Śląskiego w nowoczesnych punktach zlokalizowanych w galeriach handlowych
  • Doradzać w zakresie oferowanych usług
  • Odpowiadać za realizację celów biznesowych oraz raportować swoje wyniki sprzedaży
  • Zapewniać najwyższą jakość obsługi w oparciu o wewnętrzne procedury bankowe
  • Uczestniczyć w akcjach marketingowych i innych aktywnościach organizowanych przez bank

Co oferujemy w zamian:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie, która stale i dynamicznie się rozwija
  • Jasny i korzystny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy
  • Wysokie zarobki
  • Dodatkowy benefit w postaci karty sportowej
  • Samodzielność i realizację wyzwań
  • Uczestnictwo w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Wymagania

Jakie są nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Kreatywność, zaangażowanie i zapał do pracy
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Sprawna obsługa pakietu Office
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm w kontaktach biznesowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny)

Prezentacja firmy

Zajmujemy się outsourcingiem sił sprzedaży, rekrutacją, konsultingiem or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Bankowość