Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa obecnych Klientów spółki
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych

Wymagania:

  • entuzjazm w pracy i wysoka kultura osobista
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B potwierdzone wynikami
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na wynik
  • ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość lokalnego rynku przedsiębiorców

Oferujemy:

  • atrakcyjną i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

wraz z oświadczeniem „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

NORDAPRESS jest dynamicznym wydawcą prasy bezpłatnej na Pomorzu. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Inne