Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/08/2018.

Doradca ds. Specyfikacji

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1098639

Twoja następna firma
Rozpoznawalny producent wysokiej jakości systemów zabezpieczeń budynków, m.in.: drzwi przeciwpożarowe, ścianki, kurtyny, bramy i pokrewne. Firma jest częścią globalnej grupy będącej światowym liderem w obszarze zabezpieczeń. Firma oferuje kompleksową usługę szyta na miarę potrzeb klienta: doradztwo, projektowanie, montaż, serwis.

Twoje następne stanowisko
Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kompleksowe wsparcie techniczno-handlowe dla klientów firmy, w tym: biura projektowe, architekci, firmy wykonawcze oraz firmy budowlane w regionie woj. mazowieckiego, podlaskiego oraz łódzkiego. Do zadań Doradcy ds. Specyfikacji będzie należało doradztwo i obsługa techniczna, przygotowywanie dokumentacji technicznej, analiza oraz wykonywanie projektów, a także wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój relacji z obecnymi klientami. Będzie to praca mobilna, w której Konsultant Techniczny będzie wykorzystywał takie narzędzia jak: AutoCad, wiedzę techniczną oraz zdolności inżynieryjne.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z min. 1-rok doświadczenia w branży technicznej, preferowane branża zabezpieczeńs przeciwpożarowych (bramy, drzwi, kurtyny), budowlana, wyposażenie wnętrz i pokrewne. Wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie kierunków technicznych: budownictwo, architektura, inżynieria środowiska, inżynieria pożarowa lub pokrewne jest niezbędne. Wymagamy co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz bardzo dobrej znajomości programu AutoCad. Poszukujemy osób komunikatywnych, chętnych do rozwoju, zaangażowanych w pracę. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca samodzielnie i efektywnie zarządzać czasem oraz chętna do odbywania podróży służbowych.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w znanej marce w branży budowlanej, możliwości rozwoju (udział i koordynowanie ciekawych i różnorodnych projektów oraz możliwość awansu), szkolenia, dodatkowe benefity (karta sportowe, ubezpieczenie medyczne, bony lunchowe i bony swiąteczne oraz atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Architektura