DORADCA DS. REKLAMY INTERNETOWEJ

BE Perfect

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Be Perfect to największa na Śląsku agencja marketingu internetowego,
Firma jest Certyfikowanym Partnerem Google Premier (najwyższy możliwy status),
Obecnie zatrudniamy 25 pracowników,
Posiadamy w ofercie kilkanaście usług m.in: Reklama Google Ads, SEO, strony i sklepy www, spoty reklamowe, reklama w Social Media

Miejsce pracy: Katowice

Szukasz pracy? Świetnie! Możliwe, że ta praca szuka właśnie ciebie. Odpowiedz sobie tylko na kilka pytań, ale zrób to szczerze.

Jesteś osobą gadatliwą i wszędzie cię pełno?
Nie boisz się podejmować rozmowy z obcymi ludźmi?
Masz bzika na punkcie nowych mediów?
Myślisz kreatywnie i poza schematami?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi “TAK!”, to już jesteśmy na dobrej drodze.

Wymagania

Będziemy wymagać od ciebie zapału do pracy, energii, kombinatoryki stosowanej, chęci do poszerzania horyzontów, ale też umiejętności pracy pod presją czasu oraz dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Kontrolowany chaos jest w porządku, ale wszystko w ramach dyscypliny zawodowej.

W zamian oferujemy:
tak, właśnie tak, pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole, możliwość awansu, podstawę wynagrodzenia i atrakcyjne warunki prowizyjne i premiowe. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się więcej, zmienić coś w swoim życiu na lepsze i stać się częścią naszego zespołu – zostaw nam swoje CV.

Pamiętaj koniecznie o dołączeniu klauzuli o przetwarzaniu danych.

Dodatkowe informacje:

Praca w biurze w centrum Katowic
Stałe godziny pracy 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku
Szereg szkoleń rozwijających kompetencje i wiedzę z zakresu reklamy internetowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Be Perfect jest dynamicznie rozwijającą się firmą w dziedzinie ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 400PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media