Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich

Work Service S.A.

41-200 Sosnowiec, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: 41-200 Sosnowiec

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera z branży telekomunikacyjnej do zespołu w Sosnowcu poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa pierwszej linii wsparcia w zespole ds. obsługi uszkodzeń,
  • Przyjmowanie i procesowanie zgłoszeń awarii,
  • Kontakt z polskimi i zagranicznymi przedstawicielami operatorów telekomunikacyjnych (mailowo oraz przez infolinię – obsługa klientów obcojęzycznych odbywa się w języku angielskim),
  • Analizowanie danych zawartych w zgłoszeniu, wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności z bazami Orange, uruchamianie procesu obsługi w OPL,
  • Zdalny nadzór nad usuwaniem awarii/przebiegiem wydarzenia.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Umiejętność pracy na kilku aplikacjach i systemach komputerowych jednocześnie,
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej,
  • Zdolności analityczne i strategiczne,
  • Umiejętność szybkiego pozyskiwania informacji.

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość budowy sieci telekomunikacyjnych i technik komputerowych,
  • Doświadczenie w obsłudze telefonicznej,
  • Umiejętność zarządzania incydentami,
  • Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami i pozyskiwaniem wiedzy w tym zakresie.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczny grafik,
  • Pracę na pełny etat,
  • Dogodną lokalizację
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.