Doradca ds. promocji inteligentnego rozwoju

Centrum Inteligentnego Rozwoju s.c.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Promujemy innowacje i inteligentny rozwój w oparciu o najbardziej opiniotwórcze media w Polsce oraz organizowane przez nas wydarzenia gospodarcze i wyróżnienia. Dzięki temu docieramy do świadomych czytelników premium, wśród których budowanie pozytywnego wizerunku jest szczególnie istotne. Nasze marki Rzecz o innowacjach, Rzecz o inwestycjach, goPL, Forum Inteligentnego Rozwoju, Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju to uznane na rynku narzędzia promocji innowacji i pozyskiwania inwestorów. W związku z intensywnym rozwojem produktowym organizacji - poszukujemy kreatywnych osób na stanowisko Doradca ds. promocji inteligentnego rozwoju

Czym będziesz się zajmował?

  • pozyskiwaniem/nawiązywaniem trwałej współpracy z innowatorami i liderami inteligentnego rozwoju
  • doradztwem w zakresie komunikacji medialnej i promocji
  • realizacją autorskich projektów wizerunkowych i rozwijaniem istniejących, dedykowanych innowacjom i inwestycjom
  • organizacją prestiżowych wydarzeń gospodarczych
  • budowaniem wizerunku innowacyjnych organizacji, osób i marek z sektora nauki, biznesu, samorządu i administracji publicznej
  • budowaniem długotrwałych relacji z partnerami naszej organizacji
  • koordynacją projektów w obrębie posiadanego portfela klientów

Co oferujemy?

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • świetne warunki do rozwoju w najnowocześniejszym centrum biznesowym w Tychach
  • stały rozwój osobisty i zawodowy oparty o szkolenia i coachingi
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • możliwość współpracy z najbardziej wpływowymi osobami i organizacjami
  • współtworzenie jednego z najbardziej innowacyjnych projektów w Polsce skierowanego do ludzi, którzy decydują o przyszłości

Dołącz do nas i "Wejdź do Gry o Przyszłość"

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego
  • dobrej znajomości minimum jednej z wymienionych tematyk: samorządowej/naukowej/promocji funduszy unijnych/komercjalizacji B+R lub nowych technologii
  • umiejętności sprawnego i szybkiego wyszukiwania informacji
  • podstawowej wiedzy gospodarczo-politycznej
  • kreatywności i otwartości na realizację własnych projektów
  • zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy i szybkiego adaptowania się do nowych sytuacji
  • chęci do rozwoju i dążenia do celu
  • pracowitości, sumienności i zaangażowania
  • szczerości, uczciwości i otwartej komunikacji
  • samodzielności i umiejętności brania na siebie odpowiedzialności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Promujemy innowacje i inteligentny rozwój w oparciu o najbardziej opinio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca