Doradca ds. obsługi Klientów - Operatorów

Work Service S.A.

Sosnowiec, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych;
  • Kontakty z Klientami (nie sprzedażowe) - Udzielanie informacji odnośnie procedur dla Klientów, pozyskiwanie informacji zwrotnej od Klienta;
  • Posprzedażowe wsparcie dla Klienta w tym obsługa infolinii przychodzącej - Obsługa infolinii i ruchu przychodzącego oraz kontakty wychodzące.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Pracę w systemie dwuzmianowym 8-16, 12-20 od poniedziałku do piątku;
  • Stawkę godzinową + premie;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Szkolenie wprowadzające;
  • Dyżur Konsultanta w siedzibie firmy Klienta;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • Chęć i motywacja do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.