Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, holdingu spółek finansowych grupy Toyota - jednej z największych światowych marek samochodowych. Poszukujemy kandydatów do Departamentu Bankowości Elektronicznej na stanowisko:

Doradca ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • obsługę telefoniczną naszych klientów
  • obsługę i realizację dyspozycji
  • obsługę reklamacji z uwzględnieniem jakości i terminowości
  • wprowadzanie wniosków do systemów informatycznych
  • udział w testach systemów bankowych oraz udział w akcjach promocyjnych produktów bankowych i leasingowych

Ofertę kierujemy do kandydatów posiadających następujące predyspozycje:

  • komunikatywność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenie z zakresu znajomości produktów bankowych i leasingowych, standardów obsługi klienta, umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych oraz znajomości specjalistycznych systemów informatycznych
  • pracę w elastycznym, zmianowym systemie czasu pracy umożliwiających pogodzenie studiów z pracą zawodową
  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę w stabilnej międzynarodowej organizacji znanej z wysokich standardów pracy, dającej możliwość zdobycia doświadczenia w branży finansowej oraz realne perspektywy rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uzależnioną od indywidualnych wyników

Prezentacja firmy

Firma Anchor istnieje od 1986 roku. Siedziba firmy mieści się w Warszawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Account Management