Doradca ds. obsługi klienta (Infolinia – połączenia przychodzące )

Eden Springs

Warszawa, Okęcie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Delta Contact sp. z o.o. lider w branży sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta, wyróżniony w konkursie Przedsiębiorstwo na Medal, Gazele Biznesu, Rzetelna firma oraz Mama w Pracy.

Delta Contact sp. z o.o. z racji swojego ponad 13-to letniego doświadczenia, wie jak przygotować Cię do Pracy i jak sprawić, że będziesz w tym dobry.

Nie bez powodu zostaliśmy nagrodzeni Złotą Słuchawką 2018.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia, wszystkiego nauczysz się u nas biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach.

Wystarczy że jesteś osobą komunikatywną, otwartą, masz miły głos i dobrą dykcję.

Doradca ds. obsługi klienta

(Infolinia – połączenia przychodzące )

Masz teraz niepowtarzalną szansę otrzymać bonus 300 zł, jeśli dołączysz do
naszego zespołu do 10 czerwca.

Kandydacie, jeśli posiadasz:

  • Umiejętność słuchania oraz prezentacji,
  • Umiejętność płynnego i poprawnego pisania,
  • Zdolność szybkiego uczenia się,
  • Podstawowe umiejętności obsługi komputera,
  • Pozytywne nastawienie

A dodatkowo jesteś osobą:

  • Zdeterminowaną do pracy i masz dużą motywację
  • Dyspozycyjną,
  • O wysokiej kulturze osobistej i językowej.

TO ŚWIETNIE BO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE! – APLIKUJ TERAZ!

Twoje Zadania:

  • Odbieranie połączeń od Klientów jednego z najpopularniejszych dostawców wody i kawy do biura i domu
  • Rozwiązywanie spraw, udzielanie odpowiedzi na pytania i przyjmowanie reklamacji.
  • Przyjmowanie zgłoszeń awarii dystrybutora,
  • Przyjmowanie zgłoszeń na temat zwiększenia dostawy.

Docenimy Twoje zaangażowanie, oferując w zamian:

  • Gwarantowane wynagrodzenie za godzinę pracy,
  • Przejrzysty i osiągalny system prowizyjny,
  • Wolne weekendy - pracujesz od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-16.00,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy na Lidera Jakościowego, Lidera Operacyjnego, Kierownika Projektu,
  • Delegujemy „ANIOŁA” - wsparcie doświadczonego konsultanta w czasie pierwszych rozmów z klientami i w kolejnych dniach pracy,
  • Cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy,
  • Fantastyczną atmosferę pracy – towarzystwo kreatywnych, zwariowanych ludzi, których pasją jest rozmowa,
  • Własne stanowisko pracy i swobodny styl ubioru.

Dodatkowo możesz zyskać:

  • Bonus kilkuset za polecenie znajomego do pracy,
  • Dofinansowanie opieki medycznej Lux Med,
  • Karta Multisport.

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO TEAMU :)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta