Doradca ds Obrotu Nieruchomościami w Metrohouse S.A

Inmobilarios Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

Lublin 20-021, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
• Wysokie zarobki,
• Reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji,
• Pracę w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych
na współpracę i wymianę,
• Pracę w systemie zadaniowym, ukierunkowanym na realizację celów,
• Pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działań,
• Pakiet atrakcyjnych szkoleń,
• Możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy,
• Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy,
• Nowoczesne narzędzia marketingowe,
• Autorski program CRM, idealnie dopasowany do pracy agenta,

Wymagania

Zadania:
• Pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
• Przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji
(kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego),
• Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi
Jeżeli:
• Łatwo nawiązujesz kontakt z innymi,
• Cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu
do celu, a przy tym umiesz planować organizować swoją pracę,
z nami osiągniesz wyniki na miarę Twoich możliwości.
• Interesuje Cię tematyka nieruchomości, chętnie zdobywasz
nową wiedzę i dążysz do ciągłego rozwoju oraz chcesz
osiągnąć sukces w prestiżowym i opłacalnym zawodzie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Metrohouse S.A. to wiodąca sieć agencji nieruchomości. Obecna na rynku o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi