Doradca ds. Nieruchomości

Sprawdzone Nieruchomości PL

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osób mających doświadczenie w branży bądź chcących spróbować swoich sił w perspektywicznej i dochodowej branży. Specjalizujemy się w warszawskim rynku mieszkań i domów. Nasza kadra to doświadczeni agenci nieruchomości którzy będą dla Ciebie wsparciem. Sprawdzone Nieruchomości PL. Dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • Weryfikacja stanu prawnego i faktycznego nieruchomości
  • Sporządzanie dokumentacji nieruchomości wraz z dokumentacją fotograficzną
  • Obsługa klientów kupujących, sprzedających, wynajmujących i najemców nieruchomości
  • Analiza potrzeb klientów i dopasowanie ofert do ich preferencji
  • Prezentacja nieruchomości
  • Obsługa posprzedażowa

Wymagania:

  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości
  • Doświadczenie w sprzedaży/ obsłudze klienta
  • Dyspozycyjność Determinacja w dążeniu do celu
  • Ciekawość świata i ludzi
  • Chęć zarabiania dużych pieniędzy w zamian za ciężką pracę

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne (2000 - 20 000 zł)
  • Dostęp do narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy
  • Możliwość nauki nowego zawodu
  • Szkolenia
  • Miłą atmosferę
  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie merytoryczne
  • Możliwości rozwoju

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem nieruchomości. Specj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi