Doradca ds. nieruchomości

gold-standard property

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do Naszego zespołu

Szukamy do naszego zespołu 5 kandydatów na stanowisko Doradcy ds. nieruchomości. Dołącz jeśli szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy z przejrzystymi zasadami funkcjonowania w której nie ma limitu zarobków. Dzięki Twojemu zaangażowaniu i przy Naszej pomocy pokażemy Ci jak osiągać ponadprzeciętne cele i najwyższe prowizje na rynku nieruchomości.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę transakcji kupna- sprzedaży nieruchomości na rynku Warszawskim. Zawieranie umów pośrednictwa , weryfikowanie stanu prawnego nieruchomości, prezentowanie nieruchomości potencjalnym nabywcom, zachowanie sztuki odpowiednich i owocnych negocjacji, kompletowanie dokumentów przy jednocześnie zachowanym wysokim poziomie obsługi transakcji.

Wymagania

  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • samodzielność oraz profesjonalizm w działaniu
  • silna motywacja do pracy i realizacji celów
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz silnie rozwinięta samodyscyplina

Oferujemy:

  • wysokie zarobki - adekwatne do zaangażowania i uzyskiwanych rezultatów, nawet do 20.000 złotych miesięcznie
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne lub podstawowe z częściową prowizją po pomyślnym ukończeniu szkolenia
  • wewnętrzne szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy
  • od nas otrzymujesz gotowiec how know oraz codzienne wskazówki jak zrealizować wyznaczone cele
  • my stawiamy na jakość w każdym aspekcie dotyczącym pracy i funkcjonowania firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w przyjaznym i doświadczonym zespole profesjonalistów, posiadamy licencję Polskiej Federacji Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Nasz zespół służy wsparciem w zdobywaniu doświadczenia. Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Szukają państwo mieszkania w Warszawie dla siebie , rodziny lub p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta