Doradca ds. nieruchomości

AJ Nieruchomości

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracuj z najlepszymi! W naszym zespole pracują doświadczone osoby, które odnoszą spore wyniki w branży nieruchomości. Dodatkowo firmę prowadzi doświadczony Pośrednik Adam Jasiński, który został wybrany do 10 najlepszych Pośredników nieruchomości w Polsce za rok 2019 (według plebiscytu Otodom)

Nasz firma działa w oparciu o długoletnie doświadczenie, sprawdzone procedury i wypracowane wartości.

Poszukujemy pasjonatów rynku nieruchomości, którzy będą bardzo mocno zaangażowani w swoją pracę i wewnętrznie zmotywowani do osiągania sukcesów.

Chcesz dalej rozwijać skrzydła ? Zapraszamy do AJ Nieruchomości.

Miejsce pracy: Poznań

Z czym związana jest praca w naszej firmie ?

Z pewnością jest to praca z ludźmi, dzięki której możemy poznać wiele ciekawych osób. Na sukces w naszej firmie pracuje cały, pozytywny i zgrany zespół specjalistów.

A na czym dokładnie polega praca?

  • Przygotowywanie dokumentacji nieruchomości,
  • Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości,
  • Organizacja i monitoring transakcji,
  • Obsługa stałych klientów,
  • Współpraca z zespołem specjalistów m.in. z zakresu architektury, geodezji i finansów.

Chcielibyśmy spotkać się z osobami, które myślą podobnie do nas, a dodatkowo...

  • Mają poczucie humoru i uwielbiają socialmedia,
  • Chcą być traktowane po partnersku,
  • Są samodzielne,
  • Które dobrze się czują w kontaktach z ludźmi,
  • Posiadają bardzo mocną wewnętrzną motywację i angażują się w swoje zadania,
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży lub branży nieruchomości.

Oferujemy:

  • Nieograniczone zarobki,
  • Podstawowe i specjalistyczne szkolenia m.in. z dziedziny nieruchomości gruntowych i rynku deweloperskiego,
  • Atmosferę wsparcia,
  • Elastyczny czas pracy pozwalający na dużą samodzielność,
  • Dostęp do wiedzy praktycznej od jednego z najlepszych fachowców z branży nieruchomości w Poznaniu.

Prezentacja firmy

AJ Nieruchomości to miejsce z doskonałą atmosferą, gdzie pracują wspania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta