Doradca ds. nieruchomości

Strefa M

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś otwarty na ludzi, masz doświadczenie w branży nieruchomości, cenisz sobie niezależność finansową, a motorem Twoich działań są cele i wyzwania – to zapraszamy do współpracy. Dołącz do zespołu osób z pasją, którzy na relacjach budują swój sukces i zaufanie Klientów.

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta.
  • Efektywne zarządzanie sobą w czasie.
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jej efekt.
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji interpersonalnej.
  • Znajomość branży, tematyki nieruchomości i lokalnego rynku.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub innego języka obcego.
  • Optymistyczne usposobienie.
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Zapraszamy również do kontaktu osoby bez doświadczenia i prawa jazdy, ale posiadające dużą motywację do zdobycia nowego zawodu

Oferta współpracy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie.
  • Dostęp do nowoczesnych aplikacji ułatwiających pracę.
  • Szkolenie wstępne oraz okresowe, uzupełniające.
  • Wsparcie ze strony osób współpracujących i kadry zarządzającej.
  • Komfortowe warunki w oddziale oraz mobilny charakter pracy w terenie.

Informujemy, że współpraca jest na zasadzie własnej działalności lub umowy zlecenie.

Zadbaj o swoją karierę, pomyśl o dobrej pracy!

Prześlij swoje CV ze zdjęciem i list motywacyjny przez przycisk APLIKUJ skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Nie piszemy, że jesteśmy jedyni, najlepsi, naj … ale jesteśmy indywidual... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta