Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • jesteś samodzielny i potrafisz znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji,
  • cechuje Cię zaangażowanie oraz wytrwałość w dążeniu do celu,
  • potrafisz planować i elastycznie organizować swoją pracę,
  • chcesz być ceniony za swoją skuteczność

TO JESTEŚ OSOBĄ KTÓREJ SZUKAMY!

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Doradca ds. Nieruchomości

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na stanowisku doradcy ds. nieruchomości
  • wysokie zarobki – podstawa, system premiowy, atrakcyjny system prowizyjny,
  • wstępne szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy,
  • pakiety atrakcyjnych szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy,
  • elastyczny czas pracy,
  • dostęp do bazy klientów,
  • niezbędne narzędzia pracy telefon, laptop, aparat fotograficzny,
  • pracę w zgranym, stabilnym zespole profesjonalistów, osób aktywnych, ambitnych i otwartych na współpracę.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokich zdolności interpersonalnych,
  • komunikatywności,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • asertywności,
  • silnej motywacji do pracy i realizacji celów,
  • umiejętności budowania stałej relacji z klientami,
  • zainteresowania tematyką nieruchomości,
  • podstawowej wiedzy z zakresu obrotu nieruchomościami,
  • minimum wykształcenie średnie,
  • prawa jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Na rynku nieruchomości mamy już mocno ugruntowaną pozycję i jeste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting