Opis stanowiska pracy

Agencja HOME SWEET HOME NIERUCHOMOŚCI poszukuje chętnych do współpracy
Jeżeli jesteś osobą kreatywną i zaangażowaną i znasz swoją wartość – ta praca jest dla Ciebie.
Efekty pracy a co za tym idzie wynagrodzenie za pracę nie jest uzależnione od żadnych zewnętrznych czynników – sam jesteś kreatorem swoich zarobków.
Poszukujemy osób aktywnych osób na stanowisko :
DORADCA DS NIERUCHOMOŚCI
OPIS STANOWISKA :
Obsługa transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości (wyszukiwanie ofert nieruchomości, zawieranie umów pośrednictwa, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, kompletowanie dokumentacji);
Nienormowany czas pracy możliwość dopasowania godzin pracy np. do swoich aktywności domowych.
OFERUJEMY:
1.Szkolenie z zakresu rynku nieruchomości, prawnych aspektów związanych ze sprzedażą, podstawowych technik sprzedażowych.
2. Dostęp do niezbędnych narzędzi w pracy na rynku nieruchomości,
3. Indywidualne stanowisko pracy
4. Laptop, telefon
5. Wynagrodzenie oparte o system prowizyjny

Poszukujemy również osób z doświedczeniem na rynku nieruchomości – oferujemy wówczas ciekawą ściężkę rozwoju – dopasowaną do indywidualnych potrzeb doradcy z możliwością samodzielnego stworzenia i zarządzania własnym teamem a co za tym idzie dodatkowym dużym wynagrodzeniem.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Wymagania

POSZUKUJEMY OSÓB :
1.pozytywnie nastawionych do życia z entuzjazmem i pasją,
2.ukierunkowanych na rozwój osobisty,
3.z łatwością nawiązujących relacje z innymi ludźmi,
4.kreatywnych i konsekwentnych w dążeniu do celu.
5.z dobrymi umiejętnościami negocjacyjnymi,
6.komunikatywnych o wysokich zdolnościach interpersonalnych

Prezentacja firmy

Home Sweet Home Nieruchomości to rodzinna firma zbudowana na dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena