Doradca ds.nieruchomości - PÓŁNOC Nieruchomości Kraków

KP Projekt

31-045 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Działamy na polskim rynku nieruchomości od 16 lat. Jako jedna z nielicznych polskich firm oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości. Rozwijamy naszą sieć 50 oddziałów na terenie całej Polski i obecnie współpracujemy z ponad 300 pośrednikami nieruchomości, agentami i brokerami. Wysoka jakość oferowanych przez nas usług, oraz przejrzystość działania są priorytetowe dla spółki.
Doradca ds nieruchomości - PÓŁNOC Nieruchomości Kraków
Miejsce pracy: Kraków
Profil kandydata
• Efektywność zarządzania sobą w czasie
• Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
• Kompetencje z obszaru negocjacji biznesowych
• Umiejętność skutecznej komunikacji interpersonalnej
• Znajomość branży, tematyki nieruchomości i lokalnego rynku
Oferta współpracy
• Wysokie zarobki uzależnione od efektów działań
• Gotową bazę klientów do obsługi
• Dostęp do nowoczesnych aplikacji ułatwiających pracę
• Pakiet szkoleń wspierających rozwój zawodowy i osobisty
• Wsparcie ze strony osób współpracujących i kadry zarządzającej. Komfortowe warunki w oddziale oraz mobilny charakter pracy w terenie
• Stabilność zatrudnienia w jednej z największych sieci biur nieruchomości w Polsce
Nasze oczekiwania
• Min 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży
• Gotowość założenia działalności gospodarczej
Jeżeli cenisz sobie niezależność finansową, a motorem Twoich działań są cele i wyzwania, propozycja jest właśnie dla Ciebie

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KP PROJEKT Krzysztof Pelowski z siedzibą w Krakowie prowadzącą siec franczyzową pod marką Północ NIERUCHOMOŚCI dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. 133, poz. 883 z póź. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy poufność’.

Prezentacja firmy

Działamy na polskim rynku nieruchomości od 16 lat. Jako jedna z n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena