Doradca ds. nieruchomości / AGENT NIERUCHOMOŚCI / Podstawa + Prowizja

Estate Dealer

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Średnie* wynagrodzenie agenta [ 6,230.00 PLN ]
*Podstawa + Prowizja

Zapraszamy do współpracy w wykwalifikowanym, ambitnym oraz w pełni zaangażowanym zespole.
Pracując z nami zawsze możesz liczyć na profesjonalne podejście,
kompleksową pomoc ze strony biura jak i współpracowników.

Jeśli jesteś zainteresowany nieograniczonymi możliwościami zdobywania wiedzy oraz
nielimitowanym potencjałem zarobkowym jest to praca właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:

- Laptop,
- Telefon,
- Samochód,
- Aparat fotograficzny,
- Zaawansowane szkolenia w zakresie obrotu nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, home stagingu oraz innych szkoleń branżowych.
- Dostęp do najnowszych technologii,
- Działalność w ramach międzynarodowej agencji nieruchomości,
- System powiększania podstawy wynagrodzenia
- Wysokie prowizje,
- Budżet promocyjny,
- Atrakcyjna ścieżka kariery.

Aplikuj teraz również na naszej stronie internetowej.

Wymagania

Wymagania:

- Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami,
- Sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości,
- Prezentowanie nieruchomości,
- Profesjonalizm,
- Wysoka kultura osobista,
- Umiejętność organizacji czasu pracy,
- Komunikatywność,
- Zdolność do pracy w zespole,
- Dyspozycyjność,

Doświadczenie nie jest wymagane.

Mile widziane prawo jazdy oraz doświadczenie zarówno w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami jak i handlu, sprzedaży lub marketingu.

Prezentacja firmy

Kraków – Amsterdam – Londyn – Manchester to cztery duże ośrodki, na któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 230PLN - 100 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena