Doradca ds. kluczowych klientów/ Key Account Manager

Yaastar Sp. z o.o.

50-426 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma, zajmująca się tworzeniem portalu internetowego oraz platformy www, zatrudni specjalistów ds. kluczowych klientów.
Praca polega na obsłudze klienta od złożenia zamówienia oraz pomoc podczas korzystania przez niego z naszych usług.

Zakres obowiązków:

* opieka nad klientami indywidualnymi i korporacyjnymi
* doradzanie klientom
* prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż naszych usług
* przygotowywanie zamówienia i koordynacja ich realizacji
* wstawianie danych dotyczących zamówienia na nasz portal internetowy
* tworzenia bazy danych klientów
* aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie działu i firmy

Wymagania

* biegłe posługiwanie się językiem niemieckim lub/i angielskim
* komunikatywność na wysokim poziomie
* profesjonalizm
* bardzo dobra organizacja i zarządzanie własnym czasem pracy
* doskonała obsługa komputera i pakietu Work Office
* odpowiednie podejście do klienta
* motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Co jest misją Yaastar? Tworzymy platformę społecznościową, w której każd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
13PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Bardzo wysoka prowizja od sprzedaży (20%)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca