Doradca ds. klientów indywidualnych

Iwona Biernat Imar Service Group

Katowice, śląskie

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Miejsce pracy: Katowice

Numer referencyjny: IMR/12/19

Zakres obowiązków:

  • Obsługa połączeń przychodzących - to klient dzwoni do Ciebie, jeśli czegoś potrzebuje
  • Odpowiadanie klientom na pytania dotyczące płatności,
  • Pomoc w obsłudze urządzeń mobilnych - telefonów, smartfonów,
  • Proponowanie zainteresowanym klientom usług Orange (możliwość zdobycia premii)

Oczekujemy:

  • Komunikatywności,
  • Sprawnej obsługi komputera,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Gotowości do pracy zmianowej,
  • Wysokiej kultury osobistej.
  • Gotowości do pracy od 27 stycznia

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (od pierwszego dnia pracy),
  • Podstawowe wynagrodzenie na początek 2600 brutto
  • Dodatkowo, dla zainteresowanych, wynagrodzenie można powiększyć próbą podejmowania sprzedaży oraz dobrą jakością obsługi - oferujemy przejrzysty system premiowy składający się z: premii sprzedażowej 200 -1500 zł oraz premii jakościowej 500-1200 zł brutto,
  • Płatne szkolenie (w ramach umowy o pracę) - nie wymagamy doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy - tj. zmiana stanowiska, szereg szkoleń podnoszących kwalifikacje, wzrost płacy,
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie trenerów, kierownika oraz współpracowników,
  • Darmową strefę relaksu i rekreacji (m.in. fotele do masażu, piłkarzyki),
  • Dopłaty do benefitów pracowniczych: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karty Multisport oraz darmowe kursy językowe,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pracując i awansując w strukturach największego operatora telekomunikacyjnego w kraju.

Miejsce pracy: Katowice - centrum

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
www.imar.com.pl

IMAR Service Group
Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114