Doradca ds. elektronizacji z regionu mazowieckiego

Open Nexus Sp. z o.o.

Poznań, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sprzedawca do sektora publicznego w województwie mazowieckim i lubelskim poszukiwany!

Jesteśmy firmą, w której pracują ludzie z pasją! Razem tworzymy zespół, którego energia przekłada się na sukces naszych Klientów.

Stworzyliśmy intuicyjne narzędzie IT do wsparcia procesów zakupowych w organizacjach. Naszymi Klientami są m.in. Przewozy Regionalne, Urząd Miasta Bydgoszczy, Energa Wytwarzanie i wiele innych podmiotów podległych pod Prawo zamówień publicznych.

Szukamy samodzielnej i zorganizowanej osoby znającej specyfikę sektora publicznego i Prawa Zamówień Publicznych.

Jeśli umiesz słuchać, jesteś osobą godną zaufania i koncentrujesz się na rozwiązywaniu problemów Klientów może poszukujemy właśnie Ciebie!!!

Doświadczenie w sektorze publicznym niewątpliwie będzie Twoim dużym atutem!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

- Codziennym wyzwaniem będzie pozyskiwanie nowych Klientów

- Doradztwo w doborze najlepszej dla Klienta oferty

- Będziesz także odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z naszymi Klientami

Oferujemy:

- Profesjonalny pakiet szkoleń,

- Wsparcie mentora także na spotkaniu u Klienta,

- Swobodę w podejmowaniu decyzji,

- Włączenie w strategiczne cele spółki, jeżeli jesteś Super Gwiazdą,

- Zatrudnienie na zasadzie faktury VAT lub innej wspólnie uzgodnionej,

- Gwarantujemy ponadprzeciętne zarobki dla najlepszych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, w której pracują ludzie z pasją! Razem tworzymy zespół, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 30 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż