Opis stanowiska pracy

CENTRUM TWOICH UBEZPIECZEŃ to multiagencja ubezpieczeniowa. Działamy na rynku od ponad 17 lat.

Nasza codzienna praca to pomoc klientom w znalezieniu najlepszych ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, zdrowotnych, turystycznych i majątkowych w 20 towarzystwach ubezpieczeniowych.

Posiadamy Certyfikaty Rzetelna Firma.

Czym się wyróżniamy? Jak najwyższy poziom obsługi klienta to nasz priorytet! Chcemy podnosić świadomość ubezpieczeniową Polaków i pomagać w świadomym wyborze najlepszego ubezpieczenia!

POSZUKUJEMY DORADCA DO SPRAW UBEZPIECZEŃ

Miejsce pracy: Warszawa-Wesoła

Region: mazowieckie

Poszukujemy pracownika do obsługi klienta w biurze.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie ofert ubezpieczeniowych nowych i wznowieniowych na portalach ubezpieczeniowych
  • Kontakt z klientami - obsługa sprzedażowa
  • Obsługa po sprzedażowa -rozliczenia z towarzystwami ubezpieczeniowymi
  • Monitorowanie płatności rat i składek
  • Korespondencja e-mailowa z klientem

KWALIFIKACJE, UMIEJĘTNOŚCI I WYMAGANIA:

  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej - 1 rok,
  • minimum średnie wykształcenie, najchętniej wyższe wykształcenie
  • komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • uporządkowanie, skrupulatność i systematyczność,uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • umowę o pracę ( pełen etat ),
  • szkolenia produktowe,
  • świetną atmosferę pracy,
  • zmianowy system pracy w godzinach 8:30 - 18:00 - elastyczny grafik.

Prezentacja firmy

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, działającą na rynku od po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta