Santander Bank Polska

DORADCA BIZNESOWY

Miejsce pracy: Piekary Śląskie, Bytom, Żywiec
W Banku Santander wprowadzamy obsługę klientów na miarę naszych czasów. Dlatego już dziś oferujemy im najlepszą aplikację bankową BZWBK24, a w ciągu kilku najbliższych lat chcemy zmienić sposób w jaki obsługiwani są nasi klienci. Nasze nowe placówki zaproszą do pracy w strefie coworkingowej z dobrą kawą i zapewnią dyskrecję w strefie spotkań z doradcami. Szukamy doradców, którzy to miejsce wypełnią uwagą dla potrzeb i właściwymi rozwiązaniami.

Bank Zachodni WBK S.A. poszukuje kreatywnych, energicznych i zaangażowanych osób, które chciałyby poszerzać swoje doświadczenia zawodowe w obszarze profesjonalnej obsługi i pozyskiwania klientów w obszarze usług finansowych.

Do projektu rekrutacyjnego, który aktualnie prowadzimy chcielibyśmy zaprosić osoby posiadające doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży, obsłudze klienta biznesowego i firm.

Doświadczenie w kredytowaniu przedsiębiorstw i znajomość analizy finansowej będą dużym atutem.

Zakres zadań:

  • kompleksowa obsługa Klientów firmowych
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • doradztwo w zakresie produktów bankowych dla małych i średnich firm (rachunki, kredyty, depozyty)
  • sprzedaż i obsługa produktów kredytowych w ramach przyznanych uprawnień kredytowych
  • budowanie długofalowej współpracy oraz dobrej relacji z Klientami
  • aktywne pozyskiwanie klientów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • min. 3-letnie doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży w branży finansowej
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów firmowych
  • bardzo dobra znajomość rynku lokalnego
  • podstawowa wiedza z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw (analizy sytuacji ekonomiczno – finansowej i oceny ryzyka klienta firmowego na podstawie wymaganej dokumentacji)
  • znajomość zasad kredytowania podmiotów firmowych oraz umiejętność oceny zdolności kredytowej klienta
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami
  • silna motywacja do pracy na stanowisku sprzedażowym – zorientowanie na wyniki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.