Doradca Biznesowy ds. OZE - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - firmy technologicznej, wykonawczej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Biznesowy ds. OZEMiejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • bezpośrednia obsługa klientów biznesowych (B2B);
  • profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii;
  • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne;
  • negocjowanie warunków umowy;
  • realizowanie celów sprzedażowych;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem.

WYMAGAMY:

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych;
  • doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klientów B2B;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz zdolności negocjacyjnych;
  • czynnego prawa jazdy kat. B;
  • zaangażowania, samodzielności w działaniu i determinacji do osiągania zamierzonych celów;
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, a w szczególności pakietu MS Office;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie własnej bazy klientów B2B będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
  • wsparcie doświadczonego managera i możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.