Opis stanowiska pracy

Firma PHU BIOTEL Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedażowych, aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Doradca Agrotechniczny - Przedstawiciel Handlowy

Region: WIELKOPOLSKA

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów do produkcji rolnej ( środki ochrony roślin, nasiona, nawozy)
  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów i prowadzenie negocjacji
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami na powierzonym terenie
  • pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert, monitorowanie płatności
  • monitoring rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • umacnianie pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie wyników pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zadaniowy system pracy
  • stałe wynagrodzenie wraz z motywacyjnym systemem prowizyjnym
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • znajomość branży rolniczej
  • wykształcenie wyższe-kierunkowe
  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B.
  • miejsce zamieszkania odpowiadające danemu regionowi
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji pracy - samodzielność i dyscyplina
  • umiejętność obsługi komputera (programy Word, Excel)
  • umiejętność kształtowania długookresowych relacji z klientami

Prezentacja firmy

Firma z siedzibą w Dzikowicach, zajmująca się sprzedażą środków ochrony ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 850PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Rolnictwo, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting